Miejsce na reklamę

 

Oto ja, gdy byłem piękny i młodyImię i nazwisko: Maciej M.

Znak zodiaku: byk
Stan cywilny: żonaty
Miejsce zamieszkania: kiedyś Kochcice (przy ul. Zamek 2, w 16 hektarowym parku, z dwoma stawami i kupą drzew). Teraz gdzie indziej, ale nadal na Śląsku.
Kariera: Skończyłem przedszkole, podstawówkę, ogólniak, akademię, a teraz jestem lekarzem i staram się leczyć ludzi. Mój życiorys.
Poza medycyną mam dość szerokie zainteresowania. Trochę o nich piszę na stronie hobby.
Posiadam certyfikat ECDL (European Computer Driving Licence). Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (członek Zarządu Oddziału Śląskiego oraz sekretarz Komisji Rewizyjnej), Polskiego Towarzystwa Lekarskiego oraz Polskiego Towarzystwa Informatycznego. 
Działam w WPA (World Psychiatric Association) Scientific Section of the Informatics and Telecommunications in Psychiatry.
Jestem redaktorem naczelnym medycznego serwisu informacyjnego dla profesjonalistów Psychiatria Online.

Praca

Do 2007 roku pracowałem w Klinice Psychiatrii Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach na stanowisku asystenta. Mam II stopień specjalizacji z psychiatrii.
http://psychiatria.pl/katowice

Teraz już działam gdzie indziej....


Moje byłe miejsca pracy:

  • Jako konsultant z psychiatrii pracowałem w Wojewódzkim Ośrodku Rehabilitacji w Kochcicach. Obecnie "sanatorium" jest oddziałem rehabilitacji "urazówki" z Piekar Śląskich
    http://www.urazowka.piekary.pl/szpital.htm
  • Dodatkowo dorabiałem sobie szkoląc lekarzy w posługiwaniu się Internetem.
    Zajmowałem się tworzeniem serwisów informacyjnych www dla jednostek służby zdrowia, na razie non-profit. Mam jednak nadzieję, że to się zmieni. 

http://2mat.com.pl/medic/


 

Ta strona zlokalizowana jest w obrębie serwisu firmy 2Mat: www.2mat.com.pl.
Copyright © 1998-2010 2Mat
Ostatnio modyfikowano: 06 czerwca 2010