Miejsce na reklamę

 

artykuł w przygotowaniu

proszę na razie nie czytać

 

Moje dywagacje na temat kobiet

Z babą źle, bez baby jeszcze gorzej

Mam nadzieję, że z tym stwierdzeniem zgadzają się wszyscy zdrowi i normalni faceci.

Powinienem się uczyć. Niedługo mam egzamin. Niestety jak to zwykle bywa jak jest najwięcej roboty to mi głupoty po głowie zaczynają chodzić. Postanowiłem zrobić moją klasyfikację typów kobiet. Taką całkowicie po mojemu. Skąd ten pomysł? Ano posłuchajcie.

Byłem dziś w kościele. W sumie dość rzadko to robię, jednak dzięki temu dłużej i intensywniej przeżywam to co tam usłyszę.

W ewangeli była mowa o tym, że lepiej usunąć zbędny narząd niż by przez jego działanie grzeszyć. Jako przykład powiedziane było: jeśli mężczyzna przygląda się intensywnie to tak jakby cudzołożył z nią w myślach. Jeśli oko przyczynia się do grzechu należy je wyłupać. Ja rozumiem, że ewangelista musiał posługiwać się językiem prostym, aby te treści były w miarę zrozumiane przez prostych ludzi.

Bo według mnie ta osoba jeśli już grzeszy to raczej myślą niż okiem (vide wspaniały Al Pacino w Zapachu kobiety). Czyli powinno się takiemu łeb uciąć. Ale to byłaby egzekucja. Łatwiej gościa wykastrować. To z kolei byłoby zabijanie jego niespłodzonych jeszcze dzieci. Można w końcu, w mniej drastyczny sposób, posługiwać się demagogią i wciskać ludziom, że takie podziwianie piękna i czasem pojawianie się myśli: Co by było gdyby?... jest grzechem. Tak czynią różne radykalne organizacje z Radiem Maryja na czele. W sumie dobrze, lepsze to niż kastracja.

Dlaczego o tym piszę? Dlatego, że w tym rozumieniu jestem wielkim grzesznikiem. Bo zawsze przyglądam się Paniom. I oceniam je. Wymyśliłem kilka klasyfikacji. Żadna nie była całkiem dobra. Kryteria były różne.

Najpierw pomyślałem, że głównie oceniam kobiety po wyglądzie. Ale nie całkiem tak jest.

... cdn

maciomat

---

Ta strona zlokalizowana jest w obrębie serwisu firmy 2Mat: www.2mat.com.pl.
Copyright © 1998-2010 2Mat
Ostatnio modyfikowano: 06 czerwca 2010